С.Царівка, вул.Київська,1

Правила риболовлі

ЦАРІВ ХУТІР”

Весна-літо-осінь 2023

На території комплексу “Царів Хутір” розташовано 16 секторів (дерев’яних помостів), обладнаних для рибної ловлі.Риболовля на водоймі здійснюється за попереднім бронюванням сектора.Риболовля на водоймі відкрита цілодобово, винятком можуть бути проведення санітарно-профілактичних робіт, а також проведення змагань.

Про дані заходи адміністрація обов’язково проінформує Вас на сайті tsariv-hutir.com.ua, або при замовленні риболовлі Вас проінформує адміністратор по телефону 095-125-22-02.
Загальні правила риболовлі та поведінки на водоймі в комплексі “Царів Хутір”.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА РИБОЛОВЛІ ТА ПОВЕДІНКИ НА ВОДОЙМІ “ЦАРІВ ХУТІР”

1.При прибутті на водойму відвідувач зобов’язаний оформити в’їзний квиток, де зазначено П.І.Б.,
№ авто, кількість людей, номер сектора і оплатити риболовлю відповідно до тарифів, при цьому залишити документ, що підтверджує особу відвідувача.
2.Підписатися в журналі для відвідувачів про ознайомлення з діючими Правилами водойми.
3.Риболовля здійснюється тільки зі спеціально обладнаного помосту.
4.Дозволяється використовувати не більше 4-х (чотирьох) коропових або фідерних вудилищ на одному помості.
На одному помості може знаходиться не більше 2-х (двох) риболовів.
5.Риболовля на водоймі здійснюється за принципом ВПІЙМАВ-ВІДПУСТИВ.
6.Дозволяється використовувати тільки моно волосінь, монтажі, що забезпечують в разі обриву можливість рибі звільнитися від оснащення (безпечний монтаж), з одним гачком.
Використання шнурів в якості основного матеріалу суворо забороняється.
7.Монтаж, який можуть покалічити рибу (супутники, макушатники, пружини і т.д.) СУВОРО ЗАБОРОНЕНІ.
8.Адміністрація водойми має право перевіряти кількість гачків, вид снасті на яке здійснюється ловля.
9.використовувати для з’єднання основної жилки з іншими монтажами застібок, карабінів, вертлюгів будь-якого типу СУВОРО ЗАБОРОНЕНО.
10.Зважування риби здійснюється тільки професійним підхопленням з м’якою сіткою.Використання інших видів підхоплення СУВОРО ЗАБОРОНЕНО.
11.Всы дії з рибою на помості, обов’язково повинні відбуватися на короповому маті.У кожного рибалки він повинен бути в наявності.Якщо ж його немає, можна взяти в оренду у адміністратора.
12.Виловлена риба має бути випущена у водойму протягом 5 хвилин після її упіймання.Зберігання риби СУВОРО ЗАБОРОНЕНО.
13.Переміщення риби до води після упіймання здійснюється тільки на маті або в спеціальних мішках для зважування.Переміщення риби на руках СУВОРО ЗАБОРОНЕНО.
14.Дозволяється підгодовувати точки лову будь-якими засобами годування без порушення екології водойми.
15.З одним рибалкою в секторі (дерев’яному помості) можуть безкоштовно знаходиться члени його сім’ї (дружина і діти до 14 років) .Члени сім’ї можуть брати участь в процесі вилову, при цьому повинні дотримуватися цих правил вилову (кількість і види снастей на секторі), а також не заважати іншим рибалкам.
16.Вїзд гостей і відвідувачів рибалки дозволений тільки за погодженням з адміністрацією водойми.
Лов риби гостям СУВОРО ЗАБОРОНЕНО.
17.Риболов зобов’язаний звільнити сектор протягом 30 хвилин після закінчення розрахункового періоду, в іншому випадку, адміністрація має право вимагати оплату наступного розрахункового періоду у повному обсязі.
18.При риболовлі на хижака, кожен рибалка обов’язково повинен мати рибальський екстрактор, зевник і підсак.При необхідності, інвентар можна орендувати у адміністратора.
19.Після риболовлі відвідувач зобов’язаний надати транспортний засіб для огляду охорони водойми.Після чого документ йому буде повернено.
20.На території комплексу ЗАБОРОНЕНО:
розводити багаття на грунті і траві (тільки в мангалі і спеціально відведених місцях), надмірне вживання спиртних напоїв, галасувати, співати, голосно вмикати музику, сигналити, купатися в секторах лову риби і в водоймі, порушувати загальноприйняті морально-етичні норми і правила поведінки, випливати на будь-яких плав засобах, без узгодження з адміністрацією водойми, світити фарами і іншими яскравими світловими приладами на воду, кидати недопалки на землю, мийка та прибирання транспортних засобів.
21.Заборонено завозити на територію водойми і вигулювати, а також купати собак сторожових, бійцівських і мисливських порід.

22. У разі пошкодження майна водойми, відвідувач зобов’язаний відшкодувати вартість нанесеного збитку.
23.Риболови, а також відвідувачі (гості) несуть персональну відповідальність за дотримання норм техніки безпеки, санітарних і протипожежних норм, а також за безпеку своїх дітей, онуків, збереження речей, залишених без нагляду або пошкодження майна рибалок і відвідувачів.

ШТРАФНІ САНКЦІЇ:

-за омертвіння риби або навмисне нанесення ушкоджень штраф у розмірі-300 гривень за 1 кілограм.
-відмова здачі сектора в належній чистоті -штраф 200 гривень.
-адміністрація водойми, має право відмовити рибалці, (команді) в риболовлі, без пояснення будь-яких причин.
-адміністрація водойми має право видалити користувача (команду) будь-якого звання і рангу, з водойми за будь-які порушення діючих ПРАВИЛ без відшкодування вартості невикористаного часу перебування на водоймі.
-за злісне порушення діючих правил, адміністрація водойми залишає за собою право занести порушника в чорний список в односторонньому порядку.
-адміністрація залишає за собою право коригування правил поведінки і вартість послуг в комплексі Царів Хутір, в односторонньому порядку.

занурся в відпочинок
тур по хутору

Подивіться тур по околицях нашого сімейного комплексу. Ви побачите що сюди варто приїхати щоб відпочити разом з сім’єю або друзями. Влаштувати вечірку на честь дня народження або весілля.

Позвонить
Забронировать