С.Царівка, вул.Київська,1

Лин

Тіло високе, товсте. Воно вкрите дрібною, подовженою лускою, яка щільно сидить в шкірі, рясно виділяє слиз. Рот у нього кінцевий, невеликий. У його кутах є по одному короткому вусику. Очі маленькі з червоною радужкою. Всі плавці закруглені, хвостовий має невелику виїмку. Забарвлення найчастіше темне з зеленувато – золотистим відтінком, боки світліші, іноді жовтуваті, черево світло – жовте.

Взимку лин зариваються в мул і в стані зацепеніння проводять всю зиму. З місць зимівлі вони виходять, як тільки льодовий покрив розтає біля берегів, і йдуть на кормові місця водойм. Нерест проходить при температурі води 18-22 “С. У Київському водосховищі у віці восьми років він досягає довжини 41 см і ваги 2 кг. Лин добре ловиться в теплі похмурі дні. Лина принаджують в основному дрібно рубаними дощовими, краще земляними хробаками, а іноді опаришем і мотилем.

занурся в відпочинок
тур по хутору

Подивіться тур по околицях нашого сімейного комплексу. Ви побачите що сюди варто приїхати щоб відпочити разом з сім’єю або друзями. Влаштувати вечірку на честь дня народження або весілля.

Позвонить
Забронировать